Dzień dobry :) W czym możemy pomóc?

Masz pytania ? Napisz do nas :)
"KOCHAJĄC PANA DANIELSA" Brittainy C. Cherry 0
"KOCHAJĄC PANA DANIELSA" Brittainy C. Cherry

 


Pierwszy raz w życiu nie wiem od czego zacząć. Nawet nie pamiętam jak to się stało, że zapragnęłam przeczytać tę książkę. W każdym razie jedno wiem na pewno nie żałuję ani sekundy jej poświęconej.
Obok takiej właśnie literatury, nie sposób przejść obojętnie.
Brittainy C. Cherry to amerykańska autorka książek z gatunku romans. Pięknymi, romantycznymi powieściami zaskarbiła sobie serca wielu czytelników.
W " Kochając Pana Danielsa" poznajemy młodą dziewczynę, ciężko doświadczoną już przez życie. Ashlyn,
po śmierci swojej siostry bliźniaczki, przeprowadza się do swojego ojca, który z resztą ma już nową rodzinę. Odepchnięta przez matkę załamana dziewczyna szuka pocieszenia u swojego przybranego rodzeństwa , Ryana
i Hailey. Oni jedni pomagają jej przetrwać trudne chwile. Oni i poznany chłopak o imieniu Daniel. Jak się okazuje wokalista kapeli również jest po tragicznych przejściach. Kiedy zdaje się, że wszystko się już poukłada, uspokoi, na jaw wychodzi tragiczna wiadomość dla Ashlyn i Daniela. Ich znajomość niestety nie może być kontynuowana, a wszystko przez to, że chłopak jest teraz jej nauczycielem.
Jak sobie z tym poradzić? Jak zataić spotkania przed resztą szkoły i ojcem, który jest jej dyrektorem, a Daniel jego podwładnym? Gdyby ten fakt wyszedł na jaw sprawy bardzo by się skomplikowały. Na domiar złego w domu Ashlyn nie dzieje się za dobrze. Przesadnie bogobojna matka nie ułatwia życia reszcie domowników, a zwłaszcza Ryanowi. Kiedy dochodzi do kolejnych tragicznych wydarzeń Ashlyn wie, że nie może odpuścić sobie tego uczucia. To jedyne co ją trzyma przy życiu.

"Kocham cię powoli. Kocham cię głęboko. Kocham cię szeptem. Kocham cię zapamiętale. Kocham cię bezwarunkowo. Kocham cię czule i ostro, wolno i szybko. Poza czasem i na zawsze. Kocham cię, ponieważ po to się urodziłem. "
"Kochając Pana Danielsa" to przepiękna książka o sile uczucia, o cierpieniu i niewypowiedzianej tęsknocie.
O miłości w najpiękniejszym jej wydaniu. Nie spodziewałam się, że podczas czytania będę tak przeżywać losy bohaterów. Z jednej strony marzyłam o tym, aby ją skończyć i poznać zakończenie a z drugiej wiedziałam, że ciężko mi będzie się z nią rozstać. Uczucia, wszelakie emocje są w tej książce tak cudownie opisane, że bez pudełka chusteczek nawet jej nie zaczynajcie. Ta książka niesamowicie wzruszy wasze serca i dostarczy takich emocji, jakich rzadko kiedy mamy okazję doświadczać podczas lektury. Nie sposób oddać całego jej kunsztu w tych kilku słowach. Ja jestem zakochana w tej powieści. Długo po przeczytaniu nie mogłam uspokoić skołatanego serca i łez cisnących się do oczu.
Lekturę polecam każdemu, bez ograniczeń wiekowych i płci. Jestem przekonana, że ta książka Was nie zawiedzie, a wręcz przeciwnie będziecie chcieć więcej i więcej książek autorstwa Brittainy C. Cherry.

Tytuł: Kochając Pana Danielsa
Autor: Brittainy C. Cherry
Ilość stron: 432
Wydawnictwo: Wydawnictwo FILIA

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl