Dzień dobry :) W czym możemy pomóc?

Masz pytania ? Napisz do nas :)
"SZUKAJĄC SIEBIE" Bartłomiej Bartoszyński 0
"SZUKAJĄC SIEBIE" Bartłomiej Bartoszyński

JEDEN MOMENT WYSTARCZYŁ, ABY CAŁY ŚWIAT ALEKSA ROZPADŁ SIĘ NA MILION KAWAŁKÓW...

Muzyka nagle ucichła i nastała głucha cisza, a w progu wejścia do domu stanął Adam, spoglądając na miejsce, w które obecnie wszyscy kierowali swój wzrok (...).

To miała być jedna z najpiękniejszych nocy w jego życiu. Jednak szybko zamieniła się w największy koszmar. Teraz Aleks ma jedno marzenie - cofnąć czas do tamtego wieczoru i zapobiec katastrofie, która całkowicie zmieniła jego życie.

Szukając siebie to pełna emocji powieść, opowiadająca o bólu, cierpieniu i stracie młodego chłopaka, który musi zdecydować jak będzie wyglądała jego przyszłość.

Czy demony przeszłości pozwolą o sobie zapomnieć?

"Szukając siebie" to debiutancka powieść Bartłomieja Bartoszyńskiego. Przyznam szczerze, że dawno żadna książka nie wywołała u mnie tylu emocji. Od wielkiej radości, poprzez totalny smutek,żal, gorycz. Bohaterem jest Aleks, młody chłopak u progu dorosłości, zwyczajny nastolatek który ma przed sobą całe życie, plany na przyszłość i szczęśliwą kochającą go rodzinę.Ale coś się wydarza i w ciągu jednej dramatycznej chwili traci to wszystko. Od tej pory w jego życiu nic już nie jest takie samo, a autor serwuje nam tak emocjonalny rollercoaster, że radzę przygotować sobie pudełko chusteczek. "Szukając siebie" to książka o odnajdywaniu siebie w obliczu osobistych tragedii, o drodze życia, o wyborach jakie trzeba dokonać.

Autor ma ogromny potencjał, to mega zdolny młody pisarz, któremu udało się odnaleźć siebie. Jego książka trafi do serca czytelnika niezależnie od jego wieku, płci. Zaciekawieni? Koniecznie ją przeczytajcie, ja Różowa polecam z całego serca.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl